Dołącz – Dom Spokojnej Młodości
...jako partner merytoryczny

Zapraszamy do współpracy merytorycznej wszystkie organizacje pozarządowe, uczelnie, niezależne osoby eksperckie. Jesteśmy przekonani, że Wasze doświadczenie, wiedza i zaangażowanie mogą mieć ogromny wpływ na rozwój naszego projektu oraz inspirację dla młodych ludzi. Współpraca z Wami umożliwi nam współtworzenie nowych, wysokiej jakości treści programowych oraz wyjątkowych doświadczeń edukacyjnych.

Piszcie lub dzwońcie:

Aga Święch

aga@offschool.edu.pl

+48 534 999 126

formularz
...jako partner strategiczny

Twoje wsparcie finansowe będzie nieocenione w realizacji tego projektu. Dzięki niemu zapewnimy wysokiej jakości materiały edukacyjne, opłacimy pracę specjalistów i specjalistek i stworzymy odpowiednie warunki do rozwoju talentów młodzieży, by wkrótce dotrzeć z projektem do wszystkich szkół na terenie Polski. Czy Wasza firma także wierzy w rozwój młodych osób? Współpraca z nami przyniesie nie tylko wiele korzyści, takich jak wzmocnienie marki Waszej firmy jako rozumiejącej wyzwania dzisiejszego świata, budowanie więzi z młodymi osobami, a także możliwość wpływania na kształtowanie przyszłości i tworzenie pozytywnych zmian w społeczeństwie. Razem możemy stworzyć unikalną i inspirującą przestrzeń dla młodych ludzi, która przyczyni się do ich sukcesu i rozwoju. Chętnie przedstawimy szczegóły naszego projektu, cele oraz korzyści płynące z partnerstwa.

Grzegorz Święch

grzegorz@offschool.edu.pl

+ 48 502 427 408

...jako agent_ka

Cześć! Zapraszamy Cię do naszego Domu. Rób z nami zmianę jako agent_ka zmiany w swojej szkole. Twórz z nami grupę młodych osób, które chcą angażować się społecznie, poszerzać horyzonty, budować lepsze zrozumienie dla złożonych kwestii społecznych. Bądź częścią społeczności osób, które chcą działać w swoim otoczeniu i zmieniać spojrzenie na edukację – by tworzyć przestrzenie bez nudy, stresu, a z poczucia sensu i misji. Dla klimatu, praw człowieka czy zdrowia psychicznego. Twoja rola jako osoby agenckiej będzie w przede wszystkim polegać na wykorzystywaniu specjalnie przygotowanych scenariuszy do prowadzenia zajęć w Twojej szkole. Dostarczymy Ci różnorodne tematy, które będą interesujące dla Twojej grupy rówieśniczej. Możesz wybrać te, które najbardziej Cię zainteresują. Scenariusze, które otrzymasz, są starannie opracowane i zawierają pomysły na zajęcia, materiały edukacyjne oraz wskazówki dotyczące prowadzenia lekcji. Będziesz mieć pełną swobodę w dostosowaniu ich do swoich potrzeb i stylu prowadzenia zajęć. Możesz czerpać inspirację z naszych pomysłów, a jednocześnie wprowadzać własne innowacyjne elementy, aby jeszcze bardziej zaangażować swoich rówieśników. Będziemy Cię wspierać na każdym etapie. Oferujemy wsparcie merytoryczne, informacje zwrotne oraz możliwość wymiany doświadczeń z innymi osobami, które również biorą udział w projekcie. Pamiętaj, że Twoja rola jest kluczowa dla naszego projektu. Poprzez prowadzenie lekcji i dzielenie się swoją wiedzą, wpływasz na rozwój i inspirujesz innych. Twój głos ma znaczenie, a Twoje działania mogą przyczynić się do tworzenia lepszego świata. Rozmawiaj z nami o swoich doświadczeniach i po prostu bądź. Tutaj wszyscy są mile widziani. Jeśli jesteś zainteresowanx dołączeniem do naszego projektu jako agent_ka zmian i prowadzeniem lekcji w swojej szkole na podstawie naszych scenariuszy, odezwij się! My wprowadzimy Cię do społeczności, w której poczujesz się jak w domu.

zuza@offschool.edu.pl

+48 666 977 100

formularz zgłoszeniowy

...partner indywidualny

Twój wkład finansowy jest niezbędny, aby naszą misja trwała dalej i docierała do jeszcze większej liczby osób. W DNA Fundacji OFF school wpisane są wynagrodzenia dla wysoko wykwalifikowanych osób pracowniczych – tak, by zmiana przynosiła realne efekty. Przyłącz się do nas już dziś i zobacz, jak Twoje pieniądze przynoszą trwałe zmiany – początek rewolucji w edukacji. Buduj z nami Dom Spokojnej Młodości. Nr konta: 43 1140 2004 0000 3902 8356 2352 (mBank)

wesprzyj nas
współpraca
buduj z nami dom!
kup cegły
(zostań darczyńcą)
kup
jako agent_ka
(osoba uczniowska)
dołącz
jako partner merytoryczny
(NGOs lub osoba ekspercka)
dołącz
jako partner strategiczny
(firma, instytucja)
dołącz
kontakt
napisz do nas!

lub

    Skip to content