Ciepło Cię witamy w Domu Spokojnej Młodości. To miejsce, w którym możesz być sobą. Wejdź, zostaw buty w przedpokoju i poczuj się tutaj jak u siebie. Nasz wirtualny dom, pełen przytulnych kącików do nauki i inspiracji, jest otwarty dla wszystkich osób uczniowskich średnich, gotowych, by mówić głośno o swoich sprawach i dążyć do tworzenia lepszego świata.

Dom Spokojnej Młodości to jak twoja ulubiona kuchnia, gdzie możesz bezpiecznie eksplorować to, co lubisz najbardziej: wypróbuj nowe przepisy na lekcje i ucz się przy tym, w zgodzie ze sobą. Usiądź z naszą społecznością przy stole, gdzie możesz liczyć na wsparcie i pomoc.

Odwiedź naszą domową bibliotekę, pełną wiedzy, i ściągnij z niej to, co wyda Ci się ciekawe. Tutaj możesz zobaczyć, co osoby eksperckie z różnych dziedzin przygotowały w oparciu o rekomendacje innych osób w Twoim wieku.

Każdy zakątek w tym Domu to przestrzeń na komfort: niczym ulubiony fotel w salonie. To miejsce, w którym możesz w ciepłej atmosferze korzystać z ciekawych treści, porad i pomocy dydaktycznych.

Na balkonie jest przestrzeń na integrację: to tam możesz wymieniać doświadczenia i korzystać z porad innych domowników, którzy, tak jak Ty, chcą działać, podejmować dyskusje i angażować rówieśników w budowanie lepszego świata.

W Domu Spokojnej Młodości czekają na Ciebie pokoje pełne inspiracji. Interesuje Cię rozmowa o wyzwaniach współczesnego świata: zmianach klimatycznych, zagrożeniach w sieci, komunikacji bez przemocy, zaangażowaniu społecznym lub migracjach? To tu, w Domu, jak w dobrze zaopatrzonej spiżarni, znajdziesz wsparcie i materiały. Wybierz temat, który Cię interesuje, skorzystaj z gotowych scenariuszy i przeprowadź zajęcia w swojej szkole na swoich zasadach.

Dołącz do naszej społeczności – agentek i agentów zmian. Razem stwórzmy przestrzeń do eksplorowania tematów istotnych dla Twojej przyszłości, na które w szkole jest za mało miejsca.

Czekamy na Ciebie w Domu Spokojnej Młodości, gdzie każdy znajdzie swój (s)pokój, miejsce, w którym może czuć się bezpiecznie i swobodnie. Zapraszamy!

Tworzymy przestrzeń, gdzie osoby chodzące do szkół średnich z całej Polski w wieku 16-19 lat mogą znaleźć inspirację, wsparcie i rozwijać swoje umiejętności. Naszym celem jest stworzenie miejsca, w którym młodzi ludzie mogą odkrywać swoje pasje, zgłębiać tematy ważne dla nich oraz budować pozytywne relacje z grupą rówieśniczą.

W Domu Spokojnej Młodości skupiamy się na indywidualnym podejściu do edukacji. Wierzymy, że każdy człowiek ma unikalne talenty i możliwości, dlatego staramy się wykorzystać zainteresowania i zdolności młodych osób, aby wspierać ich rozwój. Oferujemy różnorodne zasoby i narzędzia, które pomagają w samodzielnym uczeniu się i eksplorowaniu świata.

Nasza społeczność składa się z ludzi, którzy dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem. Możesz liczyć na profesjonalne wsparcie oraz inspirujące treści, które pomogą Ci w rozwijaniu umiejętności społecznych, kreatywnych i poznawczych.

W Domu Spokojnej Młodości zapewniamy również bezpieczne środowisko, w którym każdy czuje się akceptowany i doceniany. Stawiamy na wartości takie jak empatia, szacunek i otwartość, tworząc atmosferę sprzyjającą współpracy i wzajemnemu wsparciu. Każdy i każda znajdzie tu miejsce, niezależnie od tego, kim jest i skąd pochodzi.

Współpracujemy z ekspertami i ekspertkami z cenionych organizacji pozarządowych, bo wspólnie wierzymy, że edukacja może wyglądać inaczej: być ciekawa, włączająca i dająca poczucie spokoju, zrozumienia otaczającego świata.

Zapraszamy Cię do dołączenia do naszej społeczności i odkrywania swojego potencjału. Razem możemy budować przyszłość pełną możliwości i pozytywnych zmian. W spokoju i bez pośpiechu.