Czy prawda może kłamać? – Dom Spokojnej Młodości
dojrzewanie w czasach "postprawdy"
Czy prawda może kłamać – malinformation

Jaką amunicję stosują politycy w komunikacji z nami? Jakie słowa lub środki stylistyczne wpływają na to, jak rozumiemy dany komunikat? Czy zawsze polityk musi kłamać, żeby nami manipulować? Jeśli czujesz, że ten temat jest dla Ciebie ważny, pobierz scenariusz i podziel się w grupie tymi informacjami – po tej lekcji będzie być może uważniej słuchać komunikatów medialnych.

Pobierz scenariusz
organizacja / osoba autorska
Katarzyna Bąkowicz
dlaczego to proste?

📚 Materiały już czekają: Wszystko, czego potrzebujesz, znajdziesz w scenariuszu – od instrukcji po praktyczne ćwiczenia.

🏁 Krok po kroku: Scenariusz prowadzi Cię przez wszystkie etapy zajęć, dzięki czemu niczego nie przegapisz.

💡 Interaktywne i angażujące: Zadania dla klasy są zaprojektowane tak, by wciągały i pozwalały korzystać z własnej wiedzy, co sprawia, że nauka staje się przyjemnością.

🎓 Nauka przez doświadczenie: Cała klasa uczy się poprzez praktyczne działanie. Nie potrzebujesz podręcznika ani tony teorii. 

💚 Współpraca: Stawiamy na doświadczenia wszystkich osób w klasie, a przygotowane ćwiczenia są skupione na rozmowie. 

czym jest Dom Spokojnej Młodości

Dom Spokojnej Młodości to projekt, który odmienia oblicze edukacji. Uczniowie stają się nauczycielami, prowadząc lekcje na aktualne tematy, a tych próżno szukać w podstawie programowej. To nie tylko szansa na rozwój osobisty, ale przede wszystkim okazja do wpływania na otoczenie i zdobywanie praktycznej wiedzy. Jesteśmy tu dla młodych agentów i agentek zmian, którzy chcą zmieniać edukację!

Sprawdź nasze pozostałe scenariusze
kontakt
napisz do nas!

lub

    Skip to content