Jak mógłby wyglądać lepszy świat – Dom Spokojnej Młodości
zdrowie psychiczne
Jak mógłby wyglądać lepszy świat

To przewodnik po wyzwaniach współczesnego świata. To w nim dowiesz się, jak osiągnąć równowagę między rozwojem a zdrowiem psychicznym. Dzięki interaktywnej formie, w ramach której nauczycie się o wpływie systemu ekonomicznego na życie i zdrowie, łatwiej będzie wymarzyć sobie nową rzeczywistość. To lekcja dla osób ciekawych świata, pragnących zmian!

Pobierz scenariusz
organizacja / osoba autorska
Maja Kudła
dlaczego to proste?

📚 Materiały już czekają: Wszystko, czego potrzebujesz, znajdziesz w scenariuszu – od instrukcji po praktyczne ćwiczenia.

🏁 Krok po kroku: Scenariusz prowadzi Cię przez wszystkie etapy zajęć, dzięki czemu niczego nie przegapisz.

💡 Interaktywne i angażujące: Zadania dla klasy są zaprojektowane tak, by wciągały i pozwalały korzystać z własnej wiedzy, co sprawia, że nauka staje się przyjemnością.

🎓 Nauka przez doświadczenie: Cała klasa uczy się poprzez praktyczne działanie. Nie potrzebujesz podręcznika ani tony teorii. 

💚 Współpraca: Stawiamy na doświadczenia wszystkich osób w klasie, a przygotowane ćwiczenia są skupione na rozmowie. 

czym jest Dom Spokojnej Młodości

Dom Spokojnej Młodości to projekt, który odmienia oblicze edukacji. Uczniowie stają się nauczycielami, prowadząc lekcje na aktualne tematy, a tych próżno szukać w podstawie programowej. To nie tylko szansa na rozwój osobisty, ale przede wszystkim okazja do wpływania na otoczenie i zdobywanie praktycznej wiedzy. Jesteśmy tu dla młodych agentów i agentek zmian, którzy chcą zmieniać edukację!

Sprawdź nasze pozostałe scenariusze
kontakt
napisz do nas!

lub

    Skip to content