Neurokultury – jak czerpać z różnic między nami? – Dom Spokojnej Młodości
zdrowie psychiczne
Neurokultury - jak czerpać z różnic między nami?

Kim jest osoba atypowa a może to właśnie Ty nią jesteś? Nie potrafisz wysiedzieć w ławce przez 45 minut i robisz świetne rzeczy w różnych obszarach? Jest wokół nas wiele osób, które łatwo się męczą wśród wielu bodźców – kiedy należy udać się po pomoc i dokąd? Podczas ćwiczenia i dyskusji z rówieśnikami możesz prowadząc lekcję z tym scenariuszem wiele się o sobie i innych dowiedzieć!

Pobierz scenariusz
organizacja / osoba autorska
Joanna Erbel, Maja Kudła
dlaczego to proste?

📚 Materiały już czekają: Wszystko, czego potrzebujesz, znajdziesz w scenariuszu – od instrukcji po praktyczne ćwiczenia.

🏁 Krok po kroku: Scenariusz prowadzi Cię przez wszystkie etapy zajęć, dzięki czemu niczego nie przegapisz.

💡 Interaktywne i angażujące: Zadania dla klasy są zaprojektowane tak, by wciągały i pozwalały korzystać z własnej wiedzy, co sprawia, że nauka staje się przyjemnością.

🎓 Nauka przez doświadczenie: Cała klasa uczy się poprzez praktyczne działanie. Nie potrzebujesz podręcznika ani tony teorii. 

💚 Współpraca: Stawiamy na doświadczenia wszystkich osób w klasie, a przygotowane ćwiczenia są skupione na rozmowie. 

czym jest Dom Spokojnej Młodości

Dom Spokojnej Młodości to projekt, który odmienia oblicze edukacji. Uczniowie stają się nauczycielami, prowadząc lekcje na aktualne tematy, a tych próżno szukać w podstawie programowej. To nie tylko szansa na rozwój osobisty, ale przede wszystkim okazja do wpływania na otoczenie i zdobywanie praktycznej wiedzy. Jesteśmy tu dla młodych agentów i agentek zmian, którzy chcą zmieniać edukację!

Sprawdź nasze pozostałe scenariusze
kontakt
napisz do nas!

lub

    Skip to content