Gdzie podzieje się 1,5mln głosów osób młodych? – Dom Spokojnej Młodości
zaangażowanie społeczne i obywatelskie
Gdzie podzieje się 1,5mln głosów osób młodych?

Zastanawiasz się czasami, co wpływa na nasze decyzje? Co decyduje o tym, że idziemy głosować lub wręcz przeciwnie – decydujemy o pozostaniu w domu? Z tego scenariusza dowiesz się, jakie są nadzieje i obawy najmłodszych wyborców, o jakim kraju marzą. Codzienne otoczenie jest takie, jakie sami wykreujemy – podyskutujcie o tym w klasie, pobierając ten scenariusz. Wskazówki w nim zawarte poprowadzą Was przez lekcję.

Pobierz scenariusz
organizacja / osoba autorska
Sophie Peck
dlaczego to proste?

📚 Materiały już czekają: Wszystko, czego potrzebujesz, znajdziesz w scenariuszu – od instrukcji po praktyczne ćwiczenia.

🏁 Krok po kroku: Scenariusz prowadzi Cię przez wszystkie etapy zajęć, dzięki czemu niczego nie przegapisz.

💡 Interaktywne i angażujące: Zadania dla klasy są zaprojektowane tak, by wciągały i pozwalały korzystać z własnej wiedzy, co sprawia, że nauka staje się przyjemnością.

🎓 Nauka przez doświadczenie: Cała klasa uczy się poprzez praktyczne działanie. Nie potrzebujesz podręcznika ani tony teorii. 

💚 Współpraca: Stawiamy na doświadczenia wszystkich osób w klasie, a przygotowane ćwiczenia są skupione na rozmowie. 

czym jest Dom Spokojnej Młodości

Dom Spokojnej Młodości to projekt, który odmienia oblicze edukacji. Uczniowie stają się nauczycielami, prowadząc lekcje na aktualne tematy, a tych próżno szukać w podstawie programowej. To nie tylko szansa na rozwój osobisty, ale przede wszystkim okazja do wpływania na otoczenie i zdobywanie praktycznej wiedzy. Jesteśmy tu dla młodych agentów i agentek zmian, którzy chcą zmieniać edukację!

Sprawdź nasze pozostałe scenariusze
kontakt
napisz do nas!

lub

    Skip to content