Jak zabezpieczyć konta w internecie – HASŁA – Dom Spokojnej Młodości
dojrzewanie w czasach "postprawdy"
Jak zabezpieczyć konta w internecie – HASŁA

Kim są hakerzy, dlaczego hakują – dla zarobku, czy może samej frajdy? Jakie masz hasło w internecie i dlaczego to nie powinno być numerami 123456? Ze scenariusza dowiesz się, co zrobić, jeśli Twoje hasło wycieknie i kto to jest menadżer haseł (nie, nie może być nim Twoja mama). Jeśli obawiasz się, że haker zbyt szybko odgadnie Twoje osobiste hasło, ten materiał jest dla Ciebie!

Pobierz scenariusz
organizacja / osoba autorska
TestArmy Group
dlaczego to proste?

📚 Materiały już czekają: Wszystko, czego potrzebujesz, znajdziesz w scenariuszu – od instrukcji po praktyczne ćwiczenia.

🏁 Krok po kroku: Scenariusz prowadzi Cię przez wszystkie etapy zajęć, dzięki czemu niczego nie przegapisz.

💡 Interaktywne i angażujące: Zadania dla klasy są zaprojektowane tak, by wciągały i pozwalały korzystać z własnej wiedzy, co sprawia, że nauka staje się przyjemnością.

🎓 Nauka przez doświadczenie: Cała klasa uczy się poprzez praktyczne działanie. Nie potrzebujesz podręcznika ani tony teorii. 

💚 Współpraca: Stawiamy na doświadczenia wszystkich osób w klasie, a przygotowane ćwiczenia są skupione na rozmowie. 

czym jest Dom Spokojnej Młodości

Dom Spokojnej Młodości to projekt, który odmienia oblicze edukacji. Uczniowie stają się nauczycielami, prowadząc lekcje na aktualne tematy, a tych próżno szukać w podstawie programowej. To nie tylko szansa na rozwój osobisty, ale przede wszystkim okazja do wpływania na otoczenie i zdobywanie praktycznej wiedzy. Jesteśmy tu dla młodych agentów i agentek zmian, którzy chcą zmieniać edukację!

Sprawdź nasze pozostałe scenariusze
kontakt
napisz do nas!

lub

    Skip to content