Radykalizacja młodych osób i media społecznościowe – Dom Spokojnej Młodości
dojrzewanie w czasach "postprawdy"
Radykalizacja młodych osób i media społecznościowe

Ten scenariusz jest zbudowany na kanwie kilku historii, które mogą być Tobie dość bliskie, a niekoniecznie można je od razu powiązać z jakim rodzajem radykalizmu. W tych opowieściach występuje babcia, główny bohater, a także tzw. trudna sytuacja, która zmusza bohatera do podjęcia decyzji – jakiej? Czy ta decyzja zaważy na jego reputacji? Pobierz scenariusz, żeby się przekonać, jak łatwo można zmienić kurs swojego życia… kiedy i jak możemy pomóc komuś, kto jest uwikłany w konsekwencje swoich wyborów?

Pobierz scenariusz
organizacja / osoba autorska
Dominik Puchała
dlaczego to proste?

📚 Materiały już czekają: Wszystko, czego potrzebujesz, znajdziesz w scenariuszu – od instrukcji po praktyczne ćwiczenia.

🏁 Krok po kroku: Scenariusz prowadzi Cię przez wszystkie etapy zajęć, dzięki czemu niczego nie przegapisz.

💡 Interaktywne i angażujące: Zadania dla klasy są zaprojektowane tak, by wciągały i pozwalały korzystać z własnej wiedzy, co sprawia, że nauka staje się przyjemnością.

🎓 Nauka przez doświadczenie: Cała klasa uczy się poprzez praktyczne działanie. Nie potrzebujesz podręcznika ani tony teorii. 

💚 Współpraca: Stawiamy na doświadczenia wszystkich osób w klasie, a przygotowane ćwiczenia są skupione na rozmowie. 

czym jest Dom Spokojnej Młodości

Dom Spokojnej Młodości to projekt, który odmienia oblicze edukacji. Uczniowie stają się nauczycielami, prowadząc lekcje na aktualne tematy, a tych próżno szukać w podstawie programowej. To nie tylko szansa na rozwój osobisty, ale przede wszystkim okazja do wpływania na otoczenie i zdobywanie praktycznej wiedzy. Jesteśmy tu dla młodych agentów i agentek zmian, którzy chcą zmieniać edukację!

Sprawdź nasze pozostałe scenariusze
kontakt
napisz do nas!

lub

    Skip to content