Ach co to był za dzień…

Dzień startu projektu 1.09.2023, rano zaczęło się od wizyty Zuzy w programie „jeden na jeden” w TVN24  i to już o 7:30 🤩

Potem od 10:00 w siedzibie Google Polska zaczynaliśmy witać zjeżdżające z całej Polski osoby agenckie, które właśnie tego dnia wspólnie z nami rozpoczynały przygodę jaką jest Dom SPokojnej Młodości. 

Przyjechało do nas ok 50 osób z najodleglejszych zakątków Polski – w zasadzie z każdej strony, z każdego regionu geograficznego. 

Energia jaką wniosły te osoby, to jedno z najlepszych doświadczeń życiowych. 

Podczas spotkania dużo rozmawialiśmy o tym jak pracować ze scenariuszami, jak dbać o atencję osób koleżeńskich w klasie, jak przekonywać nauczycieli do tego aby oddawali lekcje do samodzielnego poprowadzenia. 

Rozmawialiśmy także o kierunkach rozwoju Domu Spokojnej Młodości – i tutaj musieliśmy zwolnić tempo, bo ilość energii i pomysłów na kolejne działania była tak duża, że nie miałoby to nic wspólnego ze spokojem, a to ważny element całego przedsięwzięcia. 

Ok 17:00 spotkanie zakończyło się a w naszych sercach i głowach pozostało wspaniałe doświadczenie i poczucie dużej ponad 50 osobowej społeczności założycielskiej Domu Spokojnej Młodości, która właśnie zaczęła zmianę w edukacji. 

Tej energii nie zatrzyma żadna siła. 

Bądźcie z nami dołączajcie do grona osób agenckich

Pobierajcie scenariusze, róbcie lekcje po swojemu